کد خبر: ۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳
print send
استادیاران: دانشگاه علوم پزشکی تهران در هشتمین جشنواره کشوری شهید مطهری،موفق به کسب 7 رتبه برتر در بخش های مختلف این جشنواره شد.

به گزارش ایسنا در این جشنواره کشوری دانشگاه علوم پزشکی تهران توانست در طرح رتبه‌بندی آموزشی دانشگاه های(راد)، رتبه نخست را در میان دانشگاه های علوم پزشکی تیپ یک کشور کسب کند.

همچنین مرکز مطالعات و توسعه آموزش این دانشگاه در حیطه مشاوره توسعه کیفی آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی تیپ یک کشور بر اساس طرح رتبه بندی آموزشی دانشگاه ها (راد) در جایگاه نخست قرار گرفت.

در این جشنواره فرایند "طراحی، اجرا و ارزشیابی برنامه های آموزشی با رویکرد هنر و رسانه در آموزش موضوعات اخلاقی، روانی و اجتماعی به دانشجویان پزشکی" دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به اخذ رتبه نخست در حیطه مشاوره، راهنمایی و کارگاه همایش با عنوان "چگونه پروپوزال یک مطالعه مرور نظام‌مند در آموزش پزشکی را تدوین کنیم؟" شد.

کسب رتبه دوم حیطه سنجش و ارزشیابی با فرایند "ارزشیابی دستیابی به پیامدهای برنامه بازنگری پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مقطع علوم پایه" و رتبه دوم حیطه برنامه ریزی با فرایند " طراحی، اجرا و ارزشیابی برنامه "همراه" برای دانشجویان مقطع علوم پایه دوره پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران در محیط های استاندارد شده" از دیگر موفقیت های این دانشگاه در جشنواره امسال بود.

nesws
نظر شما
nesws
نام:
ایمیل:
* نظر:
nesws
آخرین اخبار
nesws
nesws
پر بیننده ترین عناوین
nesws