کد خبر: ۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴
print send
«مسئولین کوغیرت»، «ما همه با هم هستیم»، «امنیت، آسایش حق ماست» بخشی از شعارهای دانشجویان است.
استادیاران: دانشگاه گنبد کاووس در هفته های گذشته آبستن حوادث عجیب و بعضا هول آوری است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ فضای نامناسب فرهنگی دانشگاه آنقدر نامناسب است و دانشجویان آنقدر آش را شور دیده اند که در هفته های گذشته دست به تجمع زده اند.

بر این اساس جمعی از دانشجویان دانشگاه گنبد کاووس در صحن این دانشگاه تجمع کردند تا صدای خود را به مسئولان و رسانه ها برسانند. بیشتر معترضان، از دانشجویان دختر این دانشگاه هستند.

اعتراض دانشجویان هم بر این است که فضای نامناسب فرهنگی در سایه اهمال کاری برخی مسئولان ذی ربط، آرامش روانی و امنیت جنسی(!) را از دانشجویان این دانشگاه سلب کرده است.

این فضای نامناسب دون شان دانشگاه تا جائی است که «خبرنامه دانشجویان ایران» از بیان آن معذور است اما در یکسال گذشته دانشجویان هرچه کرده اند نه تنها نتوانستند تغییر محسوسی ایجاد کنند بلکه برخی از آنها نیز با برخورد انضباطی و سلبی دانشگاه همچون «تعلیق ترم و تذکر و درج در پرونده» مواجه شده اند.

چندی پیش دانشجویان در اعتراض به این زورآزمایی برخی مسئولان در کف دانشگاه و برخورد با دانشجویان، دست به تجمع زدند. فیلمی که در ذیل می آید بخشی از این تجمع است.


«دانشجو می میرد، ذلت نمی پذیرد»، «مسئولین کوغیرت کوغیرت»، «هرچه بگندد نمکش می زنند، وای به روزی که بگند نمک»، «نترسید نترسید ما همه با هم هستیم»، «امنیت، آسایش حق ماست» بخشی از شعارهای دانشجویان است.

nesws
نظر شما
nesws
نام:
ایمیل:
* نظر:
nesws
آخرین اخبار
nesws
nesws
پر بیننده ترین عناوین
nesws