کد خبر: ۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
print send
استادیاران: دانشگاه آزاد اسلامی فردا سه شنبه (29 اردیبهشت) و در آستانه سالروز تاسیس این دانشگاه در واحد علوم و تحقیقات، میزبان رئیس جمهور خواهد بود.

به گزارش ایسنا، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور به دعوت حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، برای حضور در میان اهالی دانشگاه آزاد اسلامی و افتتاح چندین پروژه عمرانی، فرهنگی و دانشگاهی، به واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی خواهد آمد.

پروژه‌هایی که رئیس جمهور در کنار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت آنها را کلید می زند، جزو طرح های کلان این دانشگاه برای گسترش فضاهای دانشگاهی و فرهنگی محسوب می شوند.

مساحت کلی این پروژه ها روی هم رفته به حدود 200 هزار مترمربع می رسد و این پروژه‌ها عبارتند از: پروژه دانشکده صنایع غذایی (ساختمان ابن سینا) با متراژ حدود 50هزار مترمربع و هزینه تمام شده 660 میلیارد ریال، پروژه مسجد و مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) با متراژ 5500 مترمربع و هزینه تمام شده 160 میلیارد ریال، پروژه ساختمان کتابخانه و مرکز اسناد مرحوم دکتر حبیبی با متراژ نزدیک به 45هزار مترمربع و هزینه تمام شده 600 میلیارد ریال، پروژه پارکینگ طبقاتی با متراژ نزدیک به 75هزار مترمربع و هزینه تمام شده 700 میلیارد ریال.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علاوه بر افتتاح پروژه های آماده بهره برداری دانشگاه آزاد اسلامی که مهمترین برنامه رئیس جمهور در واحد علوم و تحقیقات خواهد بود، دکتر حسن روحانی و هیأت همراه از قسمت های مهم این واحد دانشگاهی مانند مرکز فیزیک پلاسما که یکی از مهمترین مراکز تحقیقاتی در زمینه فیزیک اتمی و فیزیک پلاسما در کشور است، بازدید خواهد کرد.

nesws
نظر شما
nesws
نام:
ایمیل:
* نظر:
nesws
آخرین اخبار
nesws
nesws
پر بیننده ترین عناوین
nesws