کد خبر: ۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۲
print send
استادیاران: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی حسینعلی قبادی را به سمت سرپرست پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی منصوب کرد. 

در حکم فرهادی خطاب به قبادی آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرست پژوهشگاه را برپایه قوانین، سیاست‌ها  در چارچوب برنامه‌ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب، مشارکت سازنده در تحول متون علوم انسانی و تقویت پایگاه اطلاعاتی علوم انسانی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران، اعضای هیات علمی و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کند.
گفتنی است حسینعلی قبادی استاد  رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تربیت مدرس است و در سال 1385 به عنوان استاد برتر و پژوهشگر برتر این دانشگاه انتخاب شده است و پیش از این به عنوان  قائم‌مقام رئیس و معاون پژوهشی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی مشغول فعالیت بوده است.

از سوابق اجرایی قبادی می‌توان، ریاست گروه ادبیات فارسی شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها، ریاست کمیسیون برنامه‌ریزی جامع دانشگاه تربیت مدرس، عضویت در شورای پژوهشی وزارت آموزش و پرورش و عضویت در شورای علمی جهاد دانشگاهی اشاره کرد.

nesws
نظر شما
nesws
نام:
ایمیل:
* نظر:
nesws
آخرین اخبار
nesws
nesws
پر بیننده ترین عناوین
nesws