کد خبر: ۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۸
print send
استادیاران:حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صبح امروز در  واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد حضور یافت و پس از بازدید از این واحد 4 پروژه آموزشی، فرهنگی و رفاهی واحد علوم تحقیقات را رونمایی کرد.

*افتتاح مجموعه ساختمانی ابن‌سینا

مجتمع آموزش ابن‌سینا در زمینی به مساحت 29 هزار متر مربع و در 9 طبقه احداث شده است که یکی از مراکز آموزشی مهم در رابطه با مهندسی و صنایع محسوب می‌شود.

این پروژه شامل سه بلوک به مساحت زیربنای 47 هزار متر مربع است که با هزینه‌ای بیش از 660 میلیارد ریال تکمیل شده است.

*رونمایی از مرکز اسناد و کتابخانه مرحوم حسن حبیبی

 کتابخانه مرحوم حسن حبیبی به مساحت 24 هزار متر مربع و در 8 طبقه احداث شده که با هزینه‌ای بیش از 600 میلیارد ریال رونمایی شد.

این کتابخانه امکان ذخیره بیش از 1.5 میلیون جلد کتاب را دارد همچنین حدود 80 هزار عنوان پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی مربوط به فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد در این کتابخانه جمع‌آوری شده و بیش از یک  میلیون و 300 هزار عنوان کتاب الکترونیکی هم در این کتابخانه وجود دارد.

*افتتاح مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) و مسجد امام علی (ع)

پروژه مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) شامل ساختمان مسجد امام علی (ع) و ساختمان‌های مربوط به این مرکز و پل دسترسی در محوطه‌ای به مساحت 20 هزار متر مربع و با مساحت زیربنای 5 هزار و 500 متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر 160 میلیارد ریال افتتاح شد.

*افتتاح پارکینگ طبقاتی واحد علوم و تحقیقات

همچنین پارکینگ طبقاتی و ترمینال مرکزی واحد علوم و تحقیقات در زمینی به مساحت 36 هزار متر مربع و در 8 طبقه با زیربنای 75 هزار مترمربع و ظرفیت بیش از 1800 خودرو با هزینه‌ای بالغ بر 700 میلیارد ریال افتتاح شد.

nesws
نظر شما
nesws
نام:
ایمیل:
* نظر:
nesws
آخرین اخبار
nesws
nesws
پر بیننده ترین عناوین
nesws