کد خبر: ۴۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳
print send
شهریور ماه در دانشگاه دامغان؛
انجمن زمین شناسی اقتصادی ايران در نظر دارد در راستاي توسعه و تبادل نظر علمي و ارائه آخرين یافـته‌های علمي و پژوهشي، هفتمین همايش خود را در تاريخ 18 و 19شهريور ماه 1394 در دانشگاه دامغان برگـزار كند.
استادیاران: انجمن زمین شناسی اقتصادی ايران  در نظر دارد در راستاي توسعه و تبادل نظر علمي و ارائه آخرين یافـته‌های علمي و پژوهشي، هفتمین همايش خود را در تاريخ 18 و 19شهريور ماه 1394 در دانشگاه دامغان برگـزار كند.
به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، دبـيرخانه هـمايش از کليه اساتيد، دانـش پـژوهان، صاحـبان انـديشه و دانشجـويان علاقه‌مـند جـهت حضـور در هـمايش و ارائـه مـقالات مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی و اکتشاف معدن دعوت به عمل مي‌آورد.
محورهاي اين همايش را مباحثي از قبيل  زمین شناسی اقتصادی  ،پترولوژی مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی ،اکتشافات ژئوشیمیایی ،اکتشافات ژئوفیزیکی ، ذخایر معدنی ،سنجش از دور، سیستم اطلاعات جغرافیایی و اکتشاف مواد معدنی ،  زمین شناسی زیست محیطی مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی ، کانه آرایی مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی ،زمین شیمی و هیدروژئوشیمی مرتبط با زمین شناسی اقتصادی ،زمین شناسی مهندسی مرتبط با زمین شناسی اقتصادی ، آب شناسی مرتبط با زمین شناسی اقتصادی و معدن  و زمین شناسی نفت را شامل مي شود .
مهلت ارسال مقاله  31/03/94 بوده و مهلت ثبت نام از تاريخ 94/4/31 مي باشد
گفتني است علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند  به آدرس وبگاه همایش siseg7.du.ac.ir مراجعه كنند.
nesws
نظر شما
nesws
نام:
ایمیل:
* نظر:
nesws
آخرین اخبار
nesws
nesws
پر بیننده ترین عناوین
nesws