کد خبر: ۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲
print send
استادیاران: تفاهم نامه همکاری های علمی پژوهشی بین دانشگاه بیرجند و کمیسیون ملی یونسکو در ایران همزمان با برگزاری دومین همایش بین المللی امنیت انسانی در غرب آسیا و با حضور دکتر محمدرضا سعیدآبادی دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و دکتر خلیل خلیلی رئیس دانشگاه بیرجند به امضا رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، بر اساس این تفاهم نامه دو طرف در زمینه اجرای طرح های مشترک پژوهشی و ترویجی ، برگزاری کارگاه های آموزشی و پژوهشی، برگزاری و اجرای دوره های کوتاه مدت، همکاری در امور انتشارات و نشر کتاب به زبان های مختلف، بستر سازی در زمینه تاسیس کرسی در یونسکو به نام دانشگاه بیرجند و توسعه دیپلماسی دانشگاه بیرجند با کشورهای همسایه به مدت 5 سال همکاری خواهند کرد.

همکاری های متقابل دانشگاه بیرجند و سازمان یونسکو
استر کوئیش لاروش سفیر و نماینده سازمان یونسکو در ایران، برای همکاری های متقابل با دانشگاه بیرجند در حوزه های مختلف اعلام آمادگی کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در جلسه ای که با حضور استر کوئیش لاروش نماینده یونسکو در ایران، دکتر محمدرضا سعید آبادی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران در دفتر ریاست دانشگاه بیرجند برگزار شد دکتر خلیل خلیلی رئيس دانشگاه بيرجند با معرفی بخشی از توانمندی های دانشگاه بیرجند بر آمادگی و تمایل این دانشگاه جهت بسط و گسترش روابط فی مابین و توسعه همکاری های علمی و بین المللی تأکید کرد.
nesws
نظر شما
nesws
نام:
ایمیل:
* نظر:
nesws
آخرین اخبار
nesws
nesws
پر بیننده ترین عناوین
nesws